Відомості про власників істотної участі (станом на 17.06.2021)

Відомості про остаточних ключових учасників (станом на 17.06.2021)

Схематичне зображення структури (станом на 17.06.2021)

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі) та Примірний договір (діяли у редакції з 01.08.2019 р. по 28.05.2020 р.): Правила та Примірний договір

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі) та Примірні договори ( у редакції з 29.05.2020 р.): Правила, Примірний договір 1, Примірний Договір 2, Примірний договір 3, Примірний договір 4.

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів в електронній формі) та Примірний договір: Правила та Примірний договір, Примірний договір ( у редакції з 29.05.2020), Примірний договір 2 ( у редакції з 19.06.2020)

Правила надання фінансових послуг з факторингу та Примірний договір ( діяли у редакції з 13.05.2020 р. по 28.05.2020 р.): Правила та Примірний договір

Правила надання фінансових послуг з факторингу та Примірний договір: ( у редакції з 29.05.2020 р.): Правила та Примірний договір.

Примірні договори у редакції з 04.08.2020 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі) :Примірний договір 1, Примірний договір 2, Примірний договір 5

Примірні договори у редакції з 04.08.2020 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі) : Примірний договір 1, Примірний договір 3

Примірний договір у редакції з 07.10.2020 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі): Примірний договір 4

ДОГОВІР про встановлення ділових відносин ТОВ «ЛАЙМ КЕПІТЕЛ» Публічна пропозиція (у редакцї від 23.12.2020)

ДОГОВІР про встановлення ділових відносин ТОВ «ЛАЙМ КЕПІТЕЛ» Публічна пропозиція (у редакцї від 04.01.2022)

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі) та Примірні договори ( у редакції з 08.01.2021 р.): Правила , Примірний договір 1, Примірний Договір 2, Примірний Договір 3, Примірний Договір 4.

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів в електронній формі) та Примірний договір ( у редакції з 08.01.2021 р.): Правила, Примірний договір 1.

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі) ,у редакції з 08.07.2021 р. та Типовий договір 1, Типовий договір 2, Типовий договір 3.

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів в електронній формі) ,у редакції з 08.07.2021 р. та Типовий договір 1.

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів в електронній формі) та Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів в паперовій формі) у редакції з 06.08.2021 р.

Типові договори у редакції з 06.08.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі): Типовий договір 4, Типовий договір 5, Типовий договір 6, які застосовуються Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.

Типовий договір у редакції з 06.08.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі): Типовий договір 2, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.

Типові договори у редакції з 12.08.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі): Типовий договір 1, Типовий договір 2, Типовий договір 3, які застосовуються Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Типовий договір у редакції з 12.08.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі): Типовий договір 1, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Типові договори у редакції з 30.08.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі): Типовий договір 1, Типовий договір 2, Типовий договір 3, які застосовуються Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Типовий договір у редакції з 30.08.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі): Типовий договір 1, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Типові договори у редакції з 30.08.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі): Типовий договір 4, Типовий договір 5, Типовий договір 6, які застосовуються Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.

Типовий договір у редакції з 30.08.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі): Типовий договір 2, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.

Типові договори у редакції з 06.10.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі): Типовий договір 4, Типовий договір 5, Типовий договір 6, які застосовуються Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.

Типовий договір у редакції з 06.10.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі): Типовий договір 2, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів в електронній формі) та Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів в паперовій формі) у редакції з 18.10.2021 р.

Типові договори у редакції з 18.10.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі): Типовий договір 1, Типовий договір 2, Типовий договір 3, які застосовуються Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Типовий договір у редакції з 18.10.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі): Типовий договір 1, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Типові договори у редакції з 18.10.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі): Типовий договір 4, Типовий договір 5, Типовий договір 6, які застосовуються Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.

Типовий договір у редакції з 18.10.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі): Типовий договір 2, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.

Типовий договір у редакції з 19.11.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі): Типовий договір 3, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Типовий договір у редакції з 19.11.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі): Типовий договір 7, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Типовий договір у редакції з 19.11.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі): Типовий договір 4, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.

Типовий договір у редакції з 19.11.2021 р. до Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі): Типовий договір 8, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.