Відомості про власників істотної участі (у тому числі осіб, які здійснюють контроль за фінансовою установою):

а) відомості про учасників (засновників, акціонерів) фінансової установи, які володіють часткою (паєм, пакетом акцій), що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи:

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «КЕПІТЕЛ КОНСАЛТИНГ», код юридичної особи — 41850766, місцезнаходження: 54029, Миколаївська обл., місто Миколаїв, вулиця Пушкінська, будинок 28, кабінет 7, що володіє часткою в статутному капіталі фінансової установи у розмірі 100 %.

б) відомості про юридичних або фізичних осіб, які здійснюють контроль за юридичними особами — учасниками (засновниками, акціонерами) фінансової установи (які володіють часткою (паєм, пакетом акцій), що становить не менш як 10 відсотків статутного капіталу фінансової установи):

громадянин України Білоус Артем Романович.

в) відомості про кінцевого бенефіціарного власника юридичної особи: громадянин України Білоус Артем Романович.

Відомості про власників істотної участі (станом на 01.01.2022)

Відомості про остаточних ключових учасників (станом на 01.01.2022)

Схематичне зображення структури (станом на 01.01.2022)

Відомості про склад наглядової ради та виконавчого органу фінансової установи: Наглядова рада в фінансовій установі не утворювалася (законодавством обов’язкове утворення наглядової ради не вимагається).

ВИКОНАВЧИМ ОРГАНОМ ФІНАНСОВОЇ УСТАНОВИ:

є Директор Міщенко Олеся Петрівна. Директор Міщенко Олеся Петрівна не володіє частками статутного капіталу фінансової установи;

РЕЖИМ РОБОЧОГО ЧАСУ ФІНАНСОВОЇ УСТАНОВИ:

робочі дні: з понеділка по п’ятницю за виключенням державних свят. Робочі години: з 9 год. 00 хв. до 18 год. 00 хв. кожного робочого дня. Години перерви: обідня перерва з 13 год. 00 хв. до 14 год. 00 хв. кожного робочого дня. Вихідні дні: субота, неділя, державні свята.

Відомості про порушення провадження у справі про банкрутство, застосування процедури санації фінансової установи: провадження у справі про банкрутство щодо фінансової установи не порушувалися, процедури санації до фінансової установи не відкривалися та не застосовувалися.

Рішення про ліквідацію фінансової установи: рішення про ліквідацію фінансової установи не приймалися.

Попередження споживачів, на виконання вимог Постанови Правління НАЦІОНАЛЬНОГО БАНКУ УКРАЇНИ від 05.10.2021 № 100, якою затверджено «Положення про інформаційне забезпечення фінансовими установами споживачів щодо надання послуг споживчого кредитування» .

Додаток 1 Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Стандартний

Додаток 1 Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Підприємницький

Додаток 1 Істотні характеристики послуги з надання мікрокредиту Пенсійний

Додаток 2 Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Стандартний

Додаток 2 Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Підприємницький

Додаток 2 Істотні характеристики послуги з надання споживчого кредиту Пенсійний

ДОГОВІР про встановлення ділових відносин ТОВ «ЛАЙМ КЕПІТЕЛ» Публічна пропозиція (у редакцї від 23.12.2020)
ДОГОВІР про встановлення ділових відносин ТОВ «ЛАЙМ КЕПІТЕЛ» Публічна пропозиція (у редакцї від 04.01.2022)

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів в електронній формі)  у редакції від 04.02.2022

Додаток № 1 до Правил надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі) — Типовий кредитний договір «Стандартний» у редакції від 04.02.2022, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Додаток № 2 до Правил надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у електронній формі) — Типовий кредитний договір «Стандартний плюс» у редакції від 04.02.2022, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.

Правила надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів в паперовій формі)  у редакції від 07.02.2022

Додаток № 1 до Правил надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі) — Типовий кредитний договір «Стандартний» у редакції від 07.02.2022, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Додаток № 2 до Правил надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі) — Типовий кредитний договір «Підприємницький» у редакції від 07.02.2022, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Додаток № 3 до Правил надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі) — Типовий кредитний договір «Пенсійний» у редакції від 07.02.2022, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що не перевищує розміру однієї мінімальної заробітної плати.

Додаток № 4 до Правил надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі) — Типовий кредитний договір «Стандартний плюс» у редакції від 07.02.2022, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.

Додаток № 5 до Правил надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі) — Типовий кредитний договір «Підприємницький плюс» у редакції від 07.02.2022, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.

Додаток № 6 до Правил надання коштів у позику, в тому числі і на умовах фінансового кредиту» (при укладенні договорів у паперовій формі) — Типовий кредитний договір «Пенсійний плюс» у редакції від 07.02.2022, який застосовується Товариством при наданні фінансових послуг та укладенні кредитних договорів на суму, що перевищує розмір однієї мінімальної заробітної плати.